--}}

Tjenester
Kampanjer
Om Belva
Blogg
Bergen Elektro og Varme

Om Bergen Elektro og Varme AS

Bergen Elektro og Varme AS er en bedrift som består av elektrikere med lang erfaring. Hos oss vektlegges kompetanse, service og kvalitet. Enten du er privatperson eller bedrift, vi hjelper deg.

Kontaktinfo

kontaktskjema telefon:  55 18 22 44 email:  post@belva.no adresse: Hylkjeflaten 1, 5109 Bergen org. nr.: 988 130 190 man-fre: 07:00-15:30

Søke jobb?

Vi er alltid på utkikk etter dyktige elektrikere

Jobb@belva.no

Ansatte

Bergen Elektro og Varme

Installatør/Daglig leder

Andre Olsen

41652392 andre@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Saksbehandler

Mats Hauge

98855117 mats@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Montør/saksbehandler

Pål Kuttner

48228078 paal@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Montør

Anders Wickmann

94866005 anders@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Montør

Christoffer Eikås

90521424 christoffer@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Montør

Sukhvir Panesar

90790784 sukhvir@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Montør

Ørnulf Olsteig

90235137 ornulf@belva.no
Bergen Elektro og Varme

Lærling

Jørgen Strand

Bergen Elektro og Varme

Lærling

Lucas Ruus

Bergen Elektro og Varme AS

Bergen Elektro og Varme AS er en bedrift med lang erfaring. Hos oss vektlegges kompetanse, service og kvalitet. På grunn av vår innstilling har vi gradvis vokst og blitt gasellebedrift i 2016, 2017 og 2018. Våre kunder får god oppfølging, rådføring av produkter etter behov og ønsker, kvalitetssikker installasjon og dokumentasjon etter dagens standard til avtalt tid og avtalt pris. Enten du er privatperson eller bedrift, vi hjelper deg.

Vi tilbyr nyinstallasjon, rehabilitering og andre oppgraderinger i det elektriske anlegget innenfor industribygg, produksjonslokaler, boliger m.m.

Bergen elektro og varme AS – Når du har behov for elektriker

Samarbeidspartnere